Birleşme Sonrası Bu Altcoin Ay Yolculuğuna Çıktı!

Kripto para piyasası güçlü bir ralli ile başladığı yeni yılda kazanımlarını korumak için mücadele ediyor. Lider kripto Bitcoin (BTC) 23 bin doları geri almak çalışırken, altcoin projeleri de ayılara direnç gösteriyor. Bununla birlikte, önemli haberlerin piyasadaki etkisi pozitif havana nedeniyle güçlü oluyor. Önemli bir birleşmeden sonra Threshold (T) yüzde 132’lik bir ralli yaptı. Threshold (T) […] Yazının devamı için Birleşme Sonrası Bu Altcoin Ay Yolculuğuna Çıktı!

Birleşme Sonrası Bu Altcoin Ay Yolculuğuna Çıktı!

Kripto para piyasası güçlü bir ralli ile başladığı yeni yılda kazanımlarını korumak için mücadele ediyor. Lider kripto Bitcoin (BTC) 23 bin doları geri almak çalışırken, altcoin projeleri de ayılara direnç gösteriyor. Bununla birlikte, önemli haberlerin piyasadaki etkisi pozitif havana nedeniyle güçlü oluyor. Önemli bir birleşmeden sonra Threshold (T) yüzde 132’lik bir ralli yaptı.

Threshold (T) dünya sınırlarını aştı ve aya ulaştı!

CoinMarketCap’ten alınan verilere göre, Threshold Network (T) bugün fiyatının tavan yaptığını gördü. Altcoin projesi gün içinde 0,0278 0,06278 dolara bir uçuş gerçekleştirdi. Threshold’un mevcut büyüme hızında, protokol tarafından paylaşılan çok umut verici bir duyuruda önemli bir tol oynadı. Altcoin projesi günlük zirvesinden geri çekilse de basın zamanında yükseliş eğilimini koruyor ve %80 artışla olan 0,052 dolardan el değiştiriyordu.

Altcoin

Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere, Threshold’un yeniden uyanışı, Coinbase Assets tarafından NyCypher Protocol (NU) ile Keep Network’ün (KEEP) birleşerek Threshold protokolünü oluşturma potansiyelini vurgulayan yakın tarihli bir tweet’ten geldi. Birleşme 2021’de başlatılırken Coinbase, T için mevduat kabul ederken NU ve KEEP desteğini devre dışı bırakacağını söyledi.

Coinbase mevduatının 25 Ocak’ta açılması faturalandırıldığından, T token sahipleri, Coinbase’de işlem başladığında kripto paraya kaydedilebilecek potansiyel fiyat artışından yararlanmak için özellikle bir birikim çılgınlığı yaşıyor.

Coinbase gibi büyük bir borsada ön listeye alınan bu tür bir fiyat artışı yeni bir olay değil. Ayrıca, oldukça değişken ve nispeten düşük hacimli bir kripto para olarak, Threshold için büyük fiyat hareketleri bir şekilde kaçınılmaz.

Altcoin düşmek için mi yükseliyor?

Kripto analisti Godfrey Benjamin’e göre Threshold’un mevcut büyüme oranıyla, Coinbase listelemesinden sonra önemli bir soğuma dönemi olabilir. Bu büyümeye rağmen, T’nin yaklaşık bir yıl önce ulaştığı tüm zamanların en yüksek fiyatı olan 0,2245 doları yeniden test etmesi için daha kat etmesi gereken çok yol var.

Mevcut fiyat hareketinden bağımsız olarak, Coinbase’in Threshold listesi, Amerikan trade platformunun hem temel NyCypher hem de Keep Network’ün temel ideolojisini desteklediğinin kanıtı. Birleştirmenin ardından Threshold, çeşitli dApp’ler için bir dizi kriptografik ilkel sağlayan ve sürdüren bir ağ olarak alaka düzeyini korudu. Protokolün ekosistemi büyüyor ve Coinbase listesi, onu dikkat edilmesi gereken en iyi altcoin projeleri haritasına yerleştirecek.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Yazının devamı için Birleşme Sonrası Bu Altcoin Ay Yolculuğuna Çıktı!