Bu 5 Altcoin İzlenecek Coinler Listesinde: Ralli Beklentisi Var!

Kripto analisti Varinder Singh’e göre LUNC, Aralık ayında büyük bir ralliye tanık olacak. Analist Kelvin Munene ise Polkadot’un boğa koşusunun devam edeceğini tahmin ediyor. Analist James Obande, geçen hafta üstün performans gösteren altcoin projelerini değerlendiriyor. “Terra Classic (LUNC) büyük bir ralli kaydedecek” Kripto analisti Varinder Singh’e göre LUNC, Aralık ayında büyük bir ralliye tanık olacak. […] Yazının devamı için Bu 5 Altcoin İzlenecek Coinler Listesinde: Ralli Beklentisi Var!

Bu 5 Altcoin İzlenecek Coinler Listesinde: Ralli Beklentisi Var!

Kripto analisti Varinder Singh’e göre LUNC, Aralık ayında büyük bir ralliye tanık olacak. Analist Kelvin Munene ise Polkadot’un boğa koşusunun devam edeceğini tahmin ediyor. Analist James Obande, geçen hafta üstün performans gösteren altcoin projelerini değerlendiriyor.

“Terra Classic (LUNC) büyük bir ralli kaydedecek”

Kripto analisti Varinder Singh’e göre LUNC, Aralık ayında büyük bir ralliye tanık olacak. Geliştiriciler, doğrulayıcılar ve çeşitli teklifler sunan projelerle topluluk şimdiden yaklaşan değişikliklere ve fiyat artışlarına hazırlanmaya başladı. LUNC fiyatı, kripto borsası FTX’in çöküşünün ardından 0,00015 dolara düştü. Yine de, LUNC stake edilen ve yakılan LUNC hızla büyüdükçe fiyat şimdi toparlanma belirtileri gösteriyor.

Terra Rebels, yönetişim değişikliklerini, staking’i ve yakmayı etkinleştiren Terra Classic v22 yükseltmesini başarıyla dağıttıktan sonra v23 yükseltmesini tanıttı. Yükseltme, Cosmos Blockchain ile Terra Classic ekosistemi arasındaki cross-chain iletişimi (IBC) yeniden etkinleştirmeyi amaçlıyor. IBC kanalları, fon kaybını önlemek için UST depeg sırasında kapatıldı.

Altcoin

Doğrulayıcı ve ağ seviyelerindeki yükseltmeler, yardımcı programın geri getirilmesine ve LUNC fiyatının artırılmasına yardımcı olacaktır. Bu arada topluluk, kripto borsası aylık yakma mekanizmasına geçtikten sonra Binance’in 2 Aralık’ta en az 20-25 milyar LUNC tokeni yakmasını bekliyor. Binance şimdiye kadar 13.712 milyar LUNC tokeni yaktı.

“Polkadot (DOT) boğa koşusunun devam edecek”

Kripto analisti Kelvin Munene, Polkadot’un boğa koşusunun devam edeceğini tahmin ediyor. Birkaç saatlik ayı hakimiyetinin ardından Polkadot boğaları, fiyatları %1,45 artırarak 5,50 dolara yükseltti. Böylece, ayı eğilimini geçersiz kılmayı başardı.

Polkadot’ta gelişmiş staking ve transferlere sahip olan Web3 DApp, bu yükselişi destekliyor. DOT’un piyasa değeri %3,30 artarak 6.357.210.853 dolara yükseldi. Bu da boğa eğilimini pekiştirdi. Bununla birlikte, 24 saatlik işlem hacmindeki %17,36’lık düşüşte görüldüğü gibi, düşük piyasa faizi varlığını sürdürdü. Bu, satıcılar için istenen fiyatların potansiyel alıcıların teklifleri kadar düşük olmamasının bir sonucu olarak ortaya çıktı.

DOT 24 saatlik fiyat grafiği / Kaynak: CoinMarketCap

Bu eğilim, 2 saatlik fiyattaki Bollinger Bantları genişlerken, üst bant 5,53’e ve alt bant 5,21’e ulaşırken, piyasa oynaklığında bir artışa işaret ediyor. Piyasa fiyatı üst aralığa doğru dalgalanırken, bu piyasa havasının devam etmesi muhtemel. 0.05 verisiyle, bir yükseliş sinyali olan Hareketli Ortalama Yakınsama Sapması (MACD), sinyal çizgisinin üzerinde ve pozitif bölgede seyrediyor. Ayrıca, 0.02 veri ile iyimser histogram trendi, mevcut boğaların öfkesini uzatıyor. 2 saatlik fiyat grafiğinde, Değişim Oranı (ROC) 3,20’lik bir veri ile ilerliyor. Bu da hakim boğa koşusunun devam edeceğini gösteriyor.

DOT 2 saatlik fiyat grafiği / Kaynak: CoinMarketCap

Bir boğa göstergesi olan golden cross, DOT fiyat grafiğinde kısa vadeli hareketli ortalamanın uzun vadeli bir ortalama üzerinden geçmesiyle oluşur. Bu, 5 günlük MA ve 20 günlük MA’nın sırasıyla 5.47 ve 5.37’de temas ettiği yerlerde belirgin. Fiyat her iki MA’nın üzerinde salındığı sürece, ek yükseliş kontrolünün devam etmesi muhtemel. Bununla birlikte 88.39 değeri ile aşırı alımlı olan Stoch RSI trendi, bu pozitif eğilimi gölgeliyor. Bu da yatırımcıları tedirgin ediyor. Öte yandan, bu eğilim, traderlar için yalnızca bir uyarı görevi görüyor. Çünkü fiyatların tersine çevrilmesi her zaman zorunlu değildir.

DOT 2 saatlik fiyat grafiği / Kaynak: CoinMarketCap

Boğalar direnç seviyesinde tutunduğu sürece Polkadot piyasasında boğa hakimiyetinin devam etmesi mümkün.

Haftanın en iyi 3 altcoin performansı: LTC, CRV ve ZEC

Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere, mevcut piyasa belirsizliği, traderların ve yatırımcıların piyasadan uzaklaşmasına neden oldu. Çünkü bunların yakın zamanda değer kazanacağının garantisi yok. Bununla birlikte geçen hafta üstün performans gösterenler de vardı. Kripto analisti James Obande, bu altcoin projelerini değerlendiriyor.

Litecoin (LTC)

Altcoin, geçtiğimiz haftalarda ve günlerde kendisini bir stand-up sanatçısı olarak gösterdi. LTC’nin günlük grafikteki fiyatı, bu ayı piyasasında gelişmeye devam eden büyük kripto projelerini etkileyen piyasa belirsizliğine ve daha fazla FUD devam etmesine rağmen yükseliş gücü gösterdi. LTC, fiyatının günlük grafikte 60 dolar bölgesinde işlem görmesine tanık oldu.

Altcoin

Yine de, LTC’nin fiyatı daha yüksek trende karşı küçük bir dirençle karşılaşmadan önce 80 dolara yükseldiğinde fiyat bu bölgeden sıçradı. LTC’nin fiyatı 75 doların üzerinde kalırsa, 90 dolarlık bir bölgeye doğru daha fazla ralli mümkün.

Curve DAO Token (CRV)

Fiyat, günlük düşük seviyesi olan 0,4 dolardan sıçradıktan sonra 0,65 dolar desteğinin üzerinde işlem görüyor. Bu yüzden, altcoin fiyatı günlük zaman diliminde oldukça güçlü olmaya devam ediyor.

Altcoin

CRV’nin fiyatı, 50 ve 200 EMA’nın altında 0,7 dolardan işlem görüyor. 0,77 dolar ve 1,2 dolar fiyatları bu seviyelerdeki fiyatlara karşılık geliyor ve direnç görevi görüyor. CRV fiyatı kırılır ve 0,8 doların üzerine çıkarsa, 1,2 dolarlık bir bölgeye doğru daha fazla ralli mümkün. Bununla birlikte, burada CRV’nin yükselme eğilimine karşı dirençle karşılaşması muhtemel.

Zcash (ZEC)

Fiyat, günlük düşük seviyesi olan 30 dolardan sıçradı. Daha sonra 40 dolar desteğinin üzerinde işlem gördü. Bu yüzden, ZEC fiyatı günlük zaman diliminde oldukça güçlü olmaya devam ediyor.

Altcoin

ZEC’in fiyatı, şu anda 50 ve 200 EMA’nın altında 42 dolardan işlem görüyor. Ayrıca, bu seviye, ZEC için direnç görevi görüyor. 49 dolar ve 70 dolar fiyatları bu seviyelerdeki fiyatlara karşılık geliyor ve direnç görevi görüyor. ZEC fiyatının daha fazla rahatlama belirtisi için bu bölgeyi kırması gerekiyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Yazının devamı için Bu 5 Altcoin İzlenecek Coinler Listesinde: Ralli Beklentisi Var!