Bu Altcoin’de Şüpheli Balina İşlemi: Milyonlar Taşındı!

Balina izleme botlarının gün içinde verdiği bir alarm, bir altcoin balinasının boğa koşusuna hazırlandığını öne sürüyor. Dev yatırımcı, üç işlemde milyonca token’i farklı cüzdanlara dağıttı. Devasa altcoin balinası, milyonlarca tokeni farklı cüzdanlara böldü Dogecoin Whale Alert tarafından paylaşılan ayrıntılar, büyük miktarda Dogecoin’in uzun süreli tutmayı düşündüren bir modelde aktarıldığını gösteriyor. Balina izleme botundan gelen bir […] Yazının devamı için Bu Altcoin’de Şüpheli Balina İşlemi: Milyonlar Taşındı!

Bu Altcoin’de Şüpheli Balina İşlemi: Milyonlar Taşındı!

Balina izleme botlarının gün içinde verdiği bir alarm, bir altcoin balinasının boğa koşusuna hazırlandığını öne sürüyor. Dev yatırımcı, üç işlemde milyonca token’i farklı cüzdanlara dağıttı.

Devasa altcoin balinası, milyonlarca tokeni farklı cüzdanlara böldü

Dogecoin Whale Alert tarafından paylaşılan ayrıntılar, büyük miktarda Dogecoin’in uzun süreli tutmayı düşündüren bir modelde aktarıldığını gösteriyor. Balina izleme botundan gelen bir dizi bildirim, bazı kullanıcıların DOGE bakiyelerini farklı cüzdanlara böldüğünü gösteriyor. Aynı modeli izleyen üç önemli işlem, Dogecoin Whale Alert tarafından bugün Twitter’dan paylaşıldı.

İlk işlemde, birden fazla anonim cüzdana 6.583.553 DOGE (594.403 dolar) aktarıldı. İkinci bir işlem, 5.797.089 DOGE’nin (521.518 dolar) birden fazla cüzdandan anonim bir cüzdana aktarıldığını gösterdi. Sonra üçüncüsü, 6.321.293 DOGE’nin (570.844 dolar) birden fazla cüzdandan anonim bir cüzdana aktarıldığını ortaya çıkardı.