Bulgaristan`dan Türkiye`ye 72 Konteyner Yaşam Alanı

Sofya Merkez Tren garından trenle Türkiye’de deprem bölgesine yaşam alanı konteynerler gönderildi. Türkiye’nin Bulgaristan Büyükelçisi Aylin Sekizkök bağışlar ile dolu vagonları uğurladı ve Bulgaristan’a teşekkür etti. Ankara’nın Sofya Büyükelçisi Aylin Sekizkök sosyal medyadan şu iletiyi paylaştı: “Bulgaristan’daki destekçilerimizin bağışlarıyla Sofya’da bulunan bir konteyner firmasından temin edilen 72 yaşam alanı konteynerinin deprem bölgemize sevkiyatına devam ediyoruz. […] The post Bulgaristan`dan Türkiye`ye 72 Konteyner Yaşam Alanı first appeared on Balkan Haber.

Bulgaristan`dan Türkiye`ye 72 Konteyner Yaşam Alanı

Sofya Merkez Tren garından trenle Türkiye’de deprem bölgesine yaşam alanı konteynerler gönderildi. Türkiye’nin Bulgaristan Büyükelçisi Aylin Sekizkök bağışlar ile dolu vagonları uğurladı ve Bulgaristan’a teşekkür etti.

Ankara’nın Sofya Büyükelçisi Aylin Sekizkök sosyal medyadan şu iletiyi paylaştı: “Bulgaristan’daki destekçilerimizin bağışlarıyla Sofya’da bulunan bir konteyner firmasından temin edilen 72 yaşam alanı konteynerinin deprem bölgemize sevkiyatına devam ediyoruz. Bu kapsamda 36 konteyneri daha bugün (14 Mart) ülkemize gönderdik.

– Bağışlarıyla desteğini esirgemeyen bütün paydaşlarımıza, dostlarımıza ve firmalarımıza,

– Bütün enerjisini depremzedelerimizin acil barınma ihtiyaçlarını karşılamaya harcayan konteyner firmasına,

– Konteynerlerin sevkiyatı için Bulgaristan Devlet Demiryollarını seferber eden Bulgaristan Ulaştırma ve Haberleşme Bakanlığı’na kalbi şükranlarımızı sunuyoruz”.The post Bulgaristan`dan Türkiye`ye 72 Konteyner Yaşam Alanı first appeared on Balkan Haber.