Camdaki Kız 50. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Nalan Büyük Bir Çıkmazın İçine Giriyor!

Kanal D’nin sevilen dizisi Camdaki Kız, 49. bölümüyle ekrana geldi. Dizinin yayınlanan yeni bölümünde; Rafet, Sedat’ın neden Alp’le kavga ettiğini öğrenmeye çalışıyor. Daha sonra Cana’yla buluşup Sedat’ın hapisten çıkabilmesi için çareler arıyor. Feride, Alp’le konuşup Sedat’la neden kavga ettiğini öğrenmeye çalışıyor. Nalan, Selen’le konuşunca onun kendilerini gördüğünü anlıyor. Hayri ile Nalan, gizlice kilerde konuşmak için […] The post Camdaki Kız 50. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Nalan Büyük Bir Çıkmazın İçine Giriyor! appeared first on Magazin Haberleri.

Camdaki Kız 50. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Nalan Büyük Bir Çıkmazın İçine Giriyor!

Kanal D’nin sevilen dizisi Camdaki Kız, 49. bölümüyle ekrana geldi. Dizinin yayınlanan yeni bölümünde; Rafet, Sedat’ın neden Alp’le kavga ettiğini öğrenmeye çalışıyor. Daha sonra Cana’yla buluşup Sedat’ın hapisten çıkabilmesi için çareler arıyor. Feride, Alp’le konuşup Sedat’la neden kavga ettiğini öğrenmeye çalışıyor. Nalan, Selen’le konuşunca onun kendilerini gördüğünü anlıyor. Hayri ile Nalan, gizlice kilerde konuşmak için […]

The post Camdaki Kız 50. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Nalan Büyük Bir Çıkmazın İçine Giriyor! appeared first on Magazin Haberleri.