Gelsin Hayat Bildği Gibi 11. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Songül Tüm Romantizmi Bozuyor!

Show Tv’nin büyük bir ilgiyle izlenen dizisi Gelsin Hayat Bildiği Gibi, 10. bölümüyle ekrana geldi. Dizinin yayınlanan yeni bölümünde; Sadi, Songül’ün fotoğrafını çeken kişiyi bulup elinden telefonu alıyor. Daha sonra adam Sadi’ye bıçak çekiyor ve dengesini kaybedip çatıdan aşağı düşüyor. Sadi, Songül’e sürpriz yapıp onu lunaparka götürüyor. Osman, Kırdarlar’la konuşup onunla bir anlaşma yapıyor. Gelsin […] The post Gelsin Hayat Bildği Gibi 11. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Songül Tüm Romantizmi Bozuyor! appeared first on Magazin Haberleri.

Gelsin Hayat Bildği Gibi 11. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Songül Tüm Romantizmi Bozuyor!

Show Tv’nin büyük bir ilgiyle izlenen dizisi Gelsin Hayat Bildiği Gibi, 10. bölümüyle ekrana geldi. Dizinin yayınlanan yeni bölümünde; Sadi, Songül’ün fotoğrafını çeken kişiyi bulup elinden telefonu alıyor. Daha sonra adam Sadi’ye bıçak çekiyor ve dengesini kaybedip çatıdan aşağı düşüyor. Sadi, Songül’e sürpriz yapıp onu lunaparka götürüyor. Osman, Kırdarlar’la konuşup onunla bir anlaşma yapıyor. Gelsin […]

The post Gelsin Hayat Bildği Gibi 11. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Songül Tüm Romantizmi Bozuyor! appeared first on Magazin Haberleri.