Küllerimizden Doğacağız! 20-26 Mart Haftalık Burç Yorumları

Bu hafta üç büyük gökyüzü olayına gebe bir gökyüzüyle karşı karşıyayız. Birincisi 21 Mart’taki Koç Yeniayı, ikincisi 23 Mart Plüton Kova geçişi, bir diğeri ise 25 Mart’taki Mars Yengeç geçişi olacak. 21 Mart’taki Koç Yeniayı, mücadeleyi, eyleme geçmeyi, artık yeniyi doğurmak için adımlar atmamızı isteyecek bizden. Liderler ortaya çıkıp kendilerini gösterebilirler. Öfkeyle hareket etmek gibi […]

Küllerimizden Doğacağız! 20-26 Mart Haftalık Burç Yorumları

Bu hafta üç büyük gökyüzü olayına gebe bir gökyüzüyle karşı karşıyayız. Birincisi 21 Mart’taki Koç Yeniayı, ikincisi 23 Mart Plüton Kova geçişi, bir diğeri ise 25 Mart’taki Mars Yengeç geçişi olacak. 21 Mart’taki Koç Yeniayı, mücadeleyi, eyleme geçmeyi, artık yeniyi doğurmak için adımlar atmamızı isteyecek bizden. Liderler ortaya çıkıp kendilerini gösterebilirler. Öfkeyle hareket etmek gibi de bir handikap var. Askeri müdahale ve savaş temasını da tetikleyecek unsurlar mevcut. Kendi kabilesini korumak isteyen bir kurt gibi olmak isteyeceğiz. Mars’ımızı da tetikleyecek bu enerji. Sert, keskin konuşan ve mücadeleci yanımız devrede. Haftalık burç yorumları yazımıza geçmeden birkaç sözümüz daha var.

23 Mart Plüton Kova geçişi bize, içinde yaşadığımız yeniden yapılanma, küllerden doğma dönemini kısa bir fragman gibi gösterecek. Deprem bölgesindeki yaraların sarılması için gereken iyileşme süreci de uzun vadeli bir hedef olarak gündemimizde kalacak ve kalmalı da. Bütün hissetmeye ve birliğe daha çok ihtiyacımız var. 25 Mart’ta Mars Yengeç’e geçecek. Pasif agresif bir tutum sergileyebiliriz. Geçmişten, köklerden getirdiğimiz konuları ısıtıp ısıtıp önümüze getirecek Mars. Kültürel çatışmalar yaşmak da olası. Haritamızda Yengeç burcunun bulunduğu evin temsil ettiği konularla ilgili saldırıya uğramış gibi hissedeceğiz. Şimdi haftalık burç yorumları yazımıza geçebiliriz.

Koç

haftalık burç yorumları

Haftalık burç yorumları yazımıza öncü burcumuzla başlıyoruz. 21 Mart’taki Koç Yeniayı ile, Merkür’ün de burcunuza geçmesiyle gökyüzünden destekleyici etkiler alacaksınız. Birinci evinizden etki edecek. Dış görünüşünüzün, kendinizi ifade etme tarzınızın değiştiği bir döneme başlayacaksınız. Hayatınız hızlanmaya başlayacak. Karar alıp eyleme geçeceksiniz. İç dünyanızdaki fazlalıklardan arındıysanız, bu yeniaya hızlı ve bahar gibi bir giriş yapabilirsiniz.

23 Mart Plüton Kova geçişiyle sosyal çevreniz, kendi büyük çemberiniz, hayallerinizi gerçekleştirme isteğinizden değişim dolu etkiler alacaksınız. Buralarda sağlam olmayan ne varsa yıkılacak. Çevreniz değişmeye başlayacak. Gelecek planlarınız değişiyor. Uzun vadeli planlara geçiyorsunuz. Ekip çalışmaları dönüşüyor. Ne istediğinize karar verip harekete geçin. Yeni bir sistem kuracaksınız.

25 Mart’ta Mars Yengeç’e geçecek. Toprak, aidiyet konuları için harekete geçmek ve bir şeyleri bu duygularla değiştirmek isteyeceksiniz. Yuvanızı koruma iç güdünüz aktif. Evde hissetmek isteyeceksiniz. Kimseye kolay kolay güvenmeyebilirsiniz. Yuvayı korurken bir diğerine zarar vermemeye özen göstermelisiniz.

Boğa

haftalık burç yorumları

21 Mart’taki Koç Yeniayı ile ve on ikinci evinizdeki Merkür Koç etkisiyle biraz daha iç dünyanıza çeki düzen verme moduna geçeceksiniz. İçsel süreçleriniz için harekete geçmek, iç savaşlarınızı, öfke patlamalarınızı dengelemeniz gereken de bir süreçte olacaksınız. Ancak Venüs Boğa geçişi de size bu süreç boyunca oldukça iyi gelecek. Kendinizi daha güzel hissedeceksiniz. Haz alma enerjisi hakim olacak.

23 Mart Plüton Kova geçişiyle kariyerinizle, üstlerinizle, itibarınızla, aile büyüklerinizle ilgili konularda değişim dolu etkiler alacaksınız. Buradaki en önemli etmen direnç göstermemeye çalışmanız. Değişmeyi kabul etmeniz gerekiyor. Taşınmanız gerekiyorsa taşının, bir yerden kopmanız gerekiyorsa artık kopma zamanı gelmiş demektir.

25 Mart’ta Mars Yengeç’e geçecek. Yakın arkadaşlarınızla, kardeşlerinizle daha duygusal bir yerden iletişim kuracaksınız. Bu duygusal yoğunlukla pasif agresif bir tutum sergileyebilirsiniz. Hassas ve alıngan olacaksınız.

İkizler

haftalık burç yorumları

21 Mart’taki Koç Yeniayı ile ve Merkür Koç geçişiyle kendinizi, kendi büyük çemberinizde daha iyi ifade etmeye başlayacaksınız. Daha girişken bir enerjide olacaksınız ve daha iyi bir iletişim kuracaksınız. Netsiniz, hızlı ve öfkeli de olabilirsiniz. Sosyal çevrenizin de katkısıyla fırsatlar ayağınıza gelecek. Çevrenizin harekete geçmesi sizin için de bir motivasyon kaynağı olacak.

23 Mart Plüton Kova geçişiyle uzun vadeli hedefleriniz, ticari anlaşmalarınız, inanç sisteminizle ilgili konular, akedemik ve uluslararası işlerinizle ilgili değişim dolu günler geliyor. Jüpiter ile üçgen açı yapacağı için artık zorluklardan kurtulma vaktiniz de yavaş yavaş gelecek. Hazmedemediğiniz her şey açığa çıkacak. Teknolojik yenilikleri takip edecek, yeni kurslara katılacak ve buralardan kariyer yapacaksınız. Yurt dışıyla iş anlaşmaları yapabilirsiniz.

25 Mart’ta Mars Yengeç’e geçecek. Maddi kaynaklarınız, yatırımlarınız, öz değeriniz ve harcayacağınız parayla ilgili harekete geçerken duygularınız yoğun. Birileri öz değerinize, finansal kaynaklarınıza müdahale ediyor gibi düşünebilirsiniz. Annenizle olan diyaloğunuzda öz değeriniz her zamankinden fazla yara alabilir.

Yengeç

Haftalık burç yorumları yazımızda sıra Yengeç’te. 21 Mart’taki Koç Yeniayı ile ve Merkür Koç etkisiyle kariyeriniz odak noktanız olacak. Üstlerinizle planlı bir iletişim süreci başlayabilir. Mesleki itibarınız hakkında hareketli bir süreç gelecek. Yeni başvurular yapacaksınız. Yöneticilerinizle olan diyaloglarınızda net ve başlatıcı bir enerjidesiniz.

23 Mart Plüton Kova geçişiyle arazi almak, yatırım yapmak, ailenin ortak kazançları ve mülkleri, finansal konularla ilgili gündemlerinizde değişim dolu günler geliyor. Ev almak, satmak, hak edişler gibi konular karşınıza çıkacak. Artık eyleme geçme ve karar verme zamanı geliyor sizin için. Başlattığınız her enerji size katlanarak geri dönecek. Yeter ki geçmişe tutunmayı bırakmayı deneyin.

25 Mart’ta Mars Yengeç’e geçecek. Eylemlerinizin kaynağı, duygularınız olacak. Dış görünüşünüzü de içinizden geldiği gibi değiştirmek isteyebilirsiniz. İlişkilerinizde daha alıngansınız ve pasif agresif olmaya da meyillisiniz. Öz şefkati hatırlamaya, ihtiyacınız olan anne sevgisini önce kendinize yöneltmeye bakın. Bir anlık duygu yoğunluğu ile acele kararlar almayın.

Aslan

21 Mart’taki Koç Yeniayı ile ve Merkür Koç etkisiyle daha coşkulu, daha hareketlisiniz. Ateş enerjisi her zaman size iyi geleceği için bu iki güzel etkiyi kendiniz için sağlıklı bir öfkeyle kullanmaya bakın. Yurt dışıyla ilgili yazışmalar, her türlü ticari girişim ve hukuki meselelerde atılım yapacağınız bir haftaya gireceksiniz. Uzun zamandır beklettiğiniz uzun vadeli hedefleriniz için adım atmaya başlayabilirsiniz.

23 Mart Plüton Kova geçişiyle her türlü ilişkisel konularda değişim dolu günler geliyor. Ortaklık, partnerlik, danışmanlık, ilişkiler, açık düşmanlıklar evinizde gerçekleşecek bu geçiş. Bu konularda bir devrim yapmanızı isteyecek Plüton sizden. Hiç denemediğiniz bir ilişki modeli deneyebilirsiniz. Ateşinizi bastrımayın, kendinizi yeni ilişkilenme biçimlerini açın. 

25 Mart’ta Mars Yengeç’e geçecek. Evrenden aldığınız mesajlara kulak vereceğiniz, rüyalarınızdan rehberlik alıp, kendinizi ve çevrenizi de besleyeceğiniz bir döneme gireceksiniz. Bazen de herkes size saldırıyormuş gibi gelecek, yanılgılara düşmeye meyillisiniz. Hem bıçak hem yara gibi olduğunu düşünün. Bu hafta sonunda ve devamında öz şefkati hep içinizden geçirin.

Başak

Haftalık burç yorumları yazımızda sıra Başak’ta. 21 Mart’taki Koç Yeniayı ile ve Merkür Koç geçişiyle ailenin ortak finansal kaynaklarıyla ilgili çözümler üretmek için adım atmaya başlayacaksınız. Bu adımları atmak için bazı görüşmeler yapacaksınız. Akılcı, dobra ve netsiniz. Aile içinde bazı konuşmalar geçebilir. Maddi ve manevi kayıplar olmaması adına acele karar vermeden, her şeyi planlı bir şekilde, gerekirse kağıda dökerek ilerleyin. Parasal düzeninizi kurmaya odaklısınız.

23 Mart Plüton Kova geçişiyle gündelik rutinleriniz, sağlığınız ve çalışma alanınız gibi konularda değişim dolu günler gelecek. Evcil hayvan sahiplenmek için de harika bir zaman dilimi olacak. Eski rutinleriniz yıkılıyor ve yenileri yapılıyor. Kökten bir değişim kapıda.

25 Mart’ta Mars Yengeç’e geçecek. Kendi sosyal çevrenizini besleyen, gözeten ve anne gibi olan kaynağı sizsiniz. Dişil yönünüzün gücü sizi topluluklara şefkat göstermeye itebilir. Motivasyonunuz onları beslemek, onlara güven alanını açmak ve onları yuvada hissettirmek olacak.

Terazi

haftalık burç yorumları

Haftalık burç yorumları yazımızda sıra Terazi’de. 21 Mart’taki Koç Yeniayı ile ve Merkür Koç geçişiyle, yedinci evinizden alacağınız etkiyle ilişkilerinizde daha net çözümler üretmek için harekete geçeceksiniz. Yeni ilişkiler için adımlar atacak ve yeni başlangıçlar yapmak adına içinizde itici bir güç bulacaksınız. Geçtiğimiz haftadan oldukça farklı bir haftaya giriş yapıyorsunuz. Ateş enerjisi sizinle olsun!

23 Mart Plüton Kova geçişiyle aşkta devrim yapacaksınız! Flört, hobileriniz, yaratımlarınız konularında değişim dolu günler gelecek. Kendinizi gösterebileceğiniz alanları aktirfleştireceksiniz. Çocuklarla ilgili gündemler olacaktır, belki çocuk yapmaya karar vereceksinizdir. Sanatsal açıdan da ön plandasınız. Eski kalıplarla değil yeniyi yaratarak bir üretim haline geçeceksiniz.

25 Mart’ta Mars Yengeç’e geçecek. Üstlerinize karşı daha hassas olabilirsiniz. Şefkat içermeyen konuşmalar veya eylemlerle karşılaştığınız an, kalbinizin kırıldığını hissettiğiniz an ya çok öfkeli olacak ya da içinize kaçacaksınız. İçten içe güvenmediğiniz insanlarla çalışmak istemeyebilirsiniz. Sezgileriniz bilir bunu. Kalbinizden gelene kulak verin.

Akrep

haftalık burç yorumları

21 Mart’taki Koç Yeniayı ile ve Merkür Koç geçişiyle çalışma alanınızla, günlük rutinlerinizle ilgili alanlardan etki alacaksınız. Yeni bir spora başlayabilir. Birikmiş öfkenizi sağaltmak için hareketlenmek isteyebilirsiniz. İşinizle ve ortamınızla ilgili koşturmacalı ve hızlı bir haftaya giriş yapacaksınız. Yeni kararlar alacak ve yeni bir plan programa başlayacaksınız. İş temponuz yoğunlaşıyor.

23 Mart Plüton Kova geçişiyle ev, aile, yuva konularıyla ilgili değişim dolu günler geliyor. Taşınabilirsiniz, yaşadığınız alanın içini değiştirebilirsiniz. Bunlar kökten değişimler olacaktır. Uzak yollar, yolculuklar var. Yeni bir aile kurmak konusu da gündeminizde olacak. Kalbinize yeni bir sistem kuruyormuşsunuz gibi düşünün. Şefkatin yenilenmiş hali sizi bulsun!

25 Mart’ta Mars Yengeç’e geçecek. Cesur olmak, sezgilerinizden hareket etmek, bilgelikle ve uzun vadede işe yarayacak hedeflerle ilerlemek isteyeceksiniz. Yanında yuvada hissettiğiniz kişilerle şefkatli bir iletişimi gözeteceksiniz. Bu anlamda üretimlerinizi de bu yönde yapmak isteyeceksiniz.

Yay

haftalık burç yorumları

21 Mart’taki Koç Yeniayı ile ve Merkür Koç geçişiyle aşk, hobiler, yaratım, sevme ve sevilme temaları gündeminizde olacak. Taze bir aşk başlangıcını getirebilir veya içinizdeki çocuksu sevinci ortaya çıkarmanız için size alan açabilir. Uzun zamandır içinizde demlediğiniz sanatçı çocuğunuzun ortaya çıkma vaktidir! Eyleme geçin, aşk’la olsun!

23 Mart Plüton Kova geçişiyle yakın arkadaşlarınız, kardeşleriniz, kuzenlerinizle ilgili konularda değişim dolu günler geliyor. Sosyal medya, araçlar, yurt dışı bağlantılar, hukuki işler aksını çalıştıracak bir döneme gireceksiniz. Bakış açınız değişiyor. Bilgi paylaşımında teknolojinin nimetlerinden daha fazla faydalanmanız gereken de bir döneme giriş yapacaksınız. Konuşma biçiminiz değişebilir. Hiç kurmadığınız bir yerden iletişim kurabilirsiniz.

25 Mart’ta Mars Yengeç’e geçecek. Sağlığınıza dikkat edin. Göğüslerinizi ve yumurtalıklarınızı kontrol ettirebilirsiniz bu süreçte. Geçmişteki dişil yaralarınız tetiklenebilir. Tehlikeli insanlara çekilebilirsiniz. Sizi yoğun bir şekilde etkileyen duygularınızı aceleyle ve öfkeyle ifade etmemeye özen gösterin. Bedeninizde olun. Durmaya ihtiyacınız varsa lütfen durmak için de kendinizi alan açın.

Oğlak

haftalık burç yorumları

21 Mart’taki Koç Yeniayı ile ve Merkür Koç geçişiyle evinize, yuvanıza odaklandığınız bir süreç kapıda. Aile büyüklerinizle ilgilenebilirsiniz. Yuvanın koruyucusu sıfatına daha da yakınsınız bu dönem. Ev değiştirebilir veya taşınmak için yeni adımlar atabilirsiniz. Evinizin içine, kalbinize, annenizle olan iletişiminize çeki düzen verme döneminiz geldi çattı!

23 Mart Plüton Kova geçişiyle finansal kaynaklarınız, bedeniniz, maddi kazançlarınız, sahip olduklarınızla ilgili konularda değişim dolu günler geliyor. Kaynaklarınızı geleneksel yöntemlerle değil de daha teknolojik, daha yenilikçi yöntemlerle geliştirmek isteyeceksiniz ve bu dönüşüm kökten olacak. Kova buluş yapar, mucittir ve siz de artık parayı ne için, hangi yatırımınız için kullanacağınızı bileceksiniz. Bedeninizle ilişkiniz de değişecek. Bambaşka alanlara yönelebilirsiniz.

25 Mart’ta Mars Yengeç’e geçecek. Ortaklıklarınızda veya ilişkilerinizde hassas bir dönemde olacaksınız. Şiddetsiz bir biçimde, şefkatle ve sizi yuvada hissettiren ilişkilerle çekileceksiniz. Karşınızdakine her zamankinden daha falza güvenmek isteyeceksiniz. Pasif agresif olmamaya özen gösterin.

Kova

21 Mart’taki Koç Yeniayı ile Merkür Koç geçişiyle, zihninizin hızlı çalıştığı ve zehir gibi fikirler ürettiğiniz bir döneme gireceksiniz. Kendinizi oldukça net ve doğrudan ifade ettiğiniz, ne istediğinizi pat diye söyleyebileceğiniz bir evre bu. Sosyal medyada daha aktif olabilirsiniz. Yakın arkadaşlarınızla başlangıçlara dair bazı konuşmalar yapabilirsiniz. İstediklerinizi iç güdülerinizle dillendireceksiniz.

23 Mart Plüton Kova geçişiyle dış görünüşünüz, hareket etme haliniz, girişim ve adım atma potansiyeliniz, benliğiniz, kendinizi dışa karşı ifade etmek gibi konularda dönüşüm dolu günler geliyor. Artık o eski siz değilsiniz! Eski siz olmaya direnirseniz Plüton size fena çarpacak gelecek dönemlerde. Kendinizi yenilikçi bir biçimde yeniden yaratmak zorundasınız. Buradan kaçamazsınız. İfade tarzınız ve eyleme geçme yönteminiz değişiyor!

25 Mart’ta Mars Yengeç’e geçecek. Çalışma koşullarınız dahilinde çok hassas ve kırılgan bir döneme girebilirsiniz. Şefkate hizmet etmeyen hiçbir iş ortamında olmak istemeyeceksiniz. Kabuğunuza çekilmek isteyebilirsiniz. Bildiğiniz geleneksel yollardan ilerlemek isteyeceksiniz. Krizli durumlar baş gösterebilir. Öfke kontrolünün gerekli olduğu bir dönemdesiniz.

Balık

1 Mart’taki Koç Yeniayı ile ve Merkür Koç geçişiyle, maddi kazançlarınıza, bedeninize, hareketlerinize odaklanmaya başlayacaksınız. Maneviyatla birlikte bedeninize de odaklanmak size çok iyi gelecek. Birikmiş bir öfkeniz varsa meditasyon yapmak yerine biraz bedensel aktiviteler size iyi gelecektir. Sezgilerinizi dinlemeye devam edin. Yeniay’dan üç gün sonra maddi anlamda yeni başlangıçlar yapmaya uygun olacaksınız. 

23 Mart Plüton Kova geçişiyle bilinç altı korkularınız, kaybetme korkunuz, sezgileriniz ve bütüne hizmette kalma haliniz gibi konularda değişim dolu günler gelecek. Akılcılığı, yeniliği, sezgisel gücünüzle birleştirmek temel göreviniz olacak! Sıra dışı rüyalar görmeye başlayabilirsiniz bu dönemde.

25 Mart’ta Mars Yengeç’e geçecek. Geçmişten getirdiğiniz yaralarınız varsa bu yaraları artık aşkla, şefkatle sarma vakti geldi. Sizi mutlu eden ne varsa ona odaklanın ve bunun için harekete geçin! Çocuklarla ilgili veya içinizdeki çocuksu neşeyle ilgili gündemleriniz olabilir. Yaratım enerjinize, üretkenliğinize, duygulardan üretmeye ve çoğalmaya daha odaklı olacaksınız.

Haftalık burç yorumları yazımızın sonuna geldik. Sevgiyle…

Nebra Gökyüzü Diski: Dünyanın En Eski Yıldız Haritası