LinkedIn Gönderi Zamanlama Özelliği Kazanıyor

İş odaklı sosyal medya platformu LinkedIn, kullanıcıların gönderileri daha sonra paylaşılmak üzere planlamasına olanak tanıyan yeni bir özelliği kullanıma sunuyor. LinkedIn gönderi zamanlama özelliği bazı kullanıcılar için hizmete açıldı. Detaylar haberimizde. Microsoft’un iş odaklı sosyal medya ağı LinkedIn, kullanıcıların paylaşımlarını zamanlamasına olanak tanıyan gönderi planlama özelliği üzerinde çalışıyor. Yaklaşık 3 aydır test aşamasında olan özellik …

LinkedIn Gönderi Zamanlama Özelliği Kazanıyor
LinkedIn gönderi zamanlama özelliği

İş odaklı sosyal medya platformu LinkedIn, kullanıcıların gönderileri daha sonra paylaşılmak üzere planlamasına olanak tanıyan yeni bir özelliği kullanıma sunuyor. LinkedIn gönderi zamanlama özelliği bazı kullanıcılar için hizmete açıldı. Detaylar haberimizde.

LinkedIn gönderi zamanlama özelliği

Microsoft’un iş odaklı sosyal medya ağı LinkedIn, kullanıcıların paylaşımlarını zamanlamasına olanak tanıyan gönderi planlama özelliği üzerinde çalışıyor. Yaklaşık 3 aydır test aşamasında olan özellik platformun masaüstü sürümünde ve Android uygulamasında bazı kullanıcılar için aktif edildi. Tüm kullanıcılar için aktif olması ise yıl sonunu bulabilir. Yeni özellikle birlikte kullanıcı ve işletmeler, gönderilerinin ileri bir tarih ve saatte paylaşılması için planlayabilecek.

LinkedIn gönderi zamanlama nasıl yapılır?

LinkedIn gönderi zamanlama özelliği henüz tüm kullanıcılar için aktif edilmiş değil. Platformun masaüstü sitesini ve Android uygulamasını kullanan bazı kişiler, gönderilerini planlayabiliyor. Özelliğin aktif olduğu kullanıcılar gönderi paylaşımı esnasında “Gönder” butonunun yanında yer alan saat simgesi aracılığıyla gönderilerini zamanlayabiliyor.

Saat simgesine tıklandığında açılan ekranda tarih ve saat seçimi yapılabiliyor. Saat seçiminde yarımşar saat aralığa sahip periyotlar bulunuyor. Örneğin gönderinizin paylaşılma saatini 14.00 ya da 14.30 olarak seçebiliyorsunuz. Bu 2 zaman dilimi arasında bir zamanı manuel olarak seçemiyorsunuz. Tarih ve saat seçiminin ardından Gönder butonuna tıkladığınızda gönderiniz planlanmış oluyor.

Siz de LinkedIn gönderi zamanlama hakkında görüşlerinizi yorum kısmından paylaşabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR