MasterChef 5. Hafta 3. Takım Oyununu Hangi Takım Kazandı? 5. Ve 6. Eleme Adayları Kimler Oldu?

Tv 8’in büyük bir ilgiyle izlenen yarışma programı MasterChef Türkiye 2022, 5. haftanın 3.  takım oyunuyla ekrana geldi. Haftanın son takım oyunu için  MasterChef ekibi Diyarbakır’a gitti. Diyarbakır yöresine ait yemeklerden oluşan bir menü yapılıp misafirlerin beğenisine sunuldu. Misafirler, beğendikleri yemekleri oylarını kullandı. İlk oyunda başarılı olan takım haftanın 3. takım oyununu kazandı. Kaybeden takım […] The post MasterChef 5. Hafta 3. Takım Oyununu Hangi Takım Kazandı? 5. Ve 6. Eleme Adayları Kimler Oldu? appeared first on Magazin Haberleri.

MasterChef 5. Hafta 3. Takım Oyununu Hangi Takım Kazandı? 5. Ve 6. Eleme Adayları Kimler Oldu?

Tv 8’in büyük bir ilgiyle izlenen yarışma programı MasterChef Türkiye 2022, 5. haftanın 3.  takım oyunuyla ekrana geldi. Haftanın son takım oyunu için  MasterChef ekibi Diyarbakır’a gitti. Diyarbakır yöresine ait yemeklerden oluşan bir menü yapılıp misafirlerin beğenisine sunuldu. Misafirler, beğendikleri yemekleri oylarını kullandı. İlk oyunda başarılı olan takım haftanın 3. takım oyununu kazandı. Kaybeden takım […]

The post MasterChef 5. Hafta 3. Takım Oyununu Hangi Takım Kazandı? 5. Ve 6. Eleme Adayları Kimler Oldu? appeared first on Magazin Haberleri.