Niobe Hosting: Güvenilir Domain ve Hosting Hizmeti

Niobe Hosting: Güvenilir Domain ve Hosting Hizmeti

Türkiye'deki müşterilerine 20 yılı aşkın süredir domain ve hosting hizmeti veren Niobe Hosting, yüksek performanslı web sitelerini çalıştırmak için gereken kaynakları sağlayarak güvenilir ve ucuz hizmet almanıza olanak sağlayan popüler bir domain kayıt kuruluşu ve hosting servis sağlayıcıdır.

Niobe Hosting, web sitenizi veya çevrimiçi mağazanızı kurmanıza yardımcı olacak bir dizi ürün ve hizmet sunar.

Niobe Hosting - Web Hosting

Niobe Hosting uygun fiyatlı web hosting paketleri; hız ve güvenlik için optimize edilmiştir, güçlü ve kanıtlanmış bir platformda sınırsız bant genişliği sunar, ücretsiz global CDN, ücretsiz SSL sertifikaları ve ücretsiz yedeklemeler ile birlikte gelir.

Türkiye’de binlerce web sitesine barındırma sağlayan Niobe Hosting, uygun fiyatlı web hosting alanında tanınan bir markadır.

Niobe Hosting, eksiksiz bir web hosting hizmetleri yelpazesi sunmanın yanı sıra, “Hazır Site”, “Kurumsal E-posta”, “SSL Sertifikası” ve “Sunucu” gibi hizmetler de sağlar.

Niobe Hosting; yeni başlayan blog yazarlarına, büyük e-ticaret web sitelerine ve WordPress kullanıcılarına kadar herkese hitap eder.

Hosting Hizmeti İçin Neden Niobe Hosting’i Tercih Etmeliyim?

20.000+’den fazla siteye hizmet veren Niobe Hosting, piyasadaki en popüler hosting hizmetlerinden biridir ve kullanıcılarının sayısı her geçen gün artmaktadır.

Peki Niobe Hosting neden bu kadar popüler? Hosting hizmeti için neden Niobe Hosting’i tercih etmelisiniz?

Aşağıda cevapları bulabilirsiniz:

 1. Uygun Fiyatlar

Muhtemelen Niobe Hosting ile ilgili en sevilen şey, aylık plan seçerken en uygun fiyatlı web hosting hizmetlerinden birini sunmasıdır. Aylık faturalandırma seçeneği, herhangi bir ek ücret ödemeden istediğiniz zaman hosting hizmetinizi iptal edebileceğiniz anlamına gelir. Aylık faturalandırma seçeneği, yıllık bir plan için yeterli bütçe ayıramayanlar veya bir web sitesine ne kadar süreyle ihtiyaç duyacaklarından emin olmayanlar için idealdir.

 1. Para İade Garantisi

20.000+ web sitesinin tercihi olan Niobe Hosting, her ne kadar  sunduğu hizmetlere güvense de, hosting paketinizden aldığınız performansı beğenmezseniz, size 14 günlük geri iade garantisi verir. 14 günlük deneme süreniz tamamen risksizdir ve hizmetten memnun kalmazsanız tüm paranızı geri iade alabilirsiniz

 1. Güvenlik

Niobe Hosting, müşterilerinin güvenliği söz konusu olduğunda oldukça hassastır. Kötü amaçlı yazılımların anında karantinaya alınmasını sağlar. Bu sayede web sitenizi ziyaret etmek isteyen kullanıcıları güvence altına alabilirsiniz.

 1. Kullanım Kolaylığı

Niobe Hosting, tasarımı kullanıcı dostu olacak şekilde yapılandırılmış cPanel ile hiçbir teknik bilginiz olmadan kolaylıkla yönetim yapmanızı sağlar.

 1. 7/24 Teknik Destek

Profesyonellerden oluşan Niobe Hosting kurum içi teknik destek ekibi ile tüm sorunlarınızı 7/24 çözebilir ve aklınıza takılan herhangi bir şey olduğunda, teknik destek ekibinin tecrübelerinden yararlanabilirsiniz.

 1. Ücretsiz Servisler

Niobe Hosting, hosting hizmetiyle birlikte birçok ücretsiz servisten de yararlanmanıza izin verir. Bu hizmetler arasında ücretsiz yedekleme hizmeti, ücretsiz SSL sertifikası, ücretsiz taşıma desteği, ücretsiz teknik destek vb. birçok hizmet bulunur.

 1. %100 SSD Altyapı ve Yüksek Hız

Niobe hosting paketlerinde bulunan yüksek hızlı SSD disk altyapısı ile web sitenizi ziyaret edenlere 10 kata kadar daha hızlı ve performanslı web siteleri sunabilirsiniz.

 

Domain Hizmeti İçin Neden Niobe Hosting’i Tercih Etmeliyim?

 

 1. Ücretsiz Servisler

Niobe Hosting, domain hizmetiyle birlikte birçok ücretsiz servisten yararlanmanıza izin verir. Bu hizmetler arasında “Ücretsiz Kimlik Gizleme, Ücretsiz Domain Yönlendirme, Ücretsiz İç Transfer, Ücretsiz DNS Yönetimi, Ücretsiz Domain Kilitleme, Ücretsiz Açılış Sayfası” gibi ücretsiz domain servisleri vardır.

 1. Teknik Destek

Niobe Hosting’e; telefon, e-posta veya canlı destek yoluyla 7/24 ulaşabilirsiniz. Canlı desteği rakipsiz olan Niobe Hosting, bir şeyler ters gittiğinde ya da ek yardıma ihtiyacınız olduğunda her an yardıma hazırdır.

 1. Uygun Fiyatlar

Niobe Hosting tıpkı hosting hizmetinde olduğu gibi doman kayıt  işlemlerinde de oldukça uygun fiyatlar sunar.

 1. Kolay Alan Adı Yönetimi

Domain satın aldıktan sonra doğrudan Niobe Hosting hesap panelinize gidebilir ve alan adınızı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Niobe Hosting: Güvenilir Domain ve Hosting Hizmeti

İnsanların erişebileceği bir web sitesine sahip olmak için hem bir alan adına hem de web hosting’e ihtiyacınız vardır. Sadece bir alan adı ile web sitesi kuramazsınız. Başarılı bir web sitesi oluşturmak için hem alan adınız hem de web hosting planınız olmalıdır.

Bu noktada, hem alan adı hem de hosting hizmeti sunan Niobe Hosting ile alan adlarınızı ve hosting planınızı tek bir çatı altında tutabilirsiniz. Böylece alan adınız veya hosting planınızla ilgili herhangi bir sorunla karşılaşırsanız, tek bir sağlayıcı üzerinden problemlerinizi çözebilirsiniz.