Ripple Lehine Önemli İddia: Kusurlu SEC Olabilir!

Ünlü Blockchain avukatı John Deaton, SEC’in Ripple ve XRP’nin bir menkul olduğu iddiasındaki eksiklikleri açıkladı. Twitter’dan yayınladığı uzun bir flood’da, iddiasını SEC başkanı Gensler’in geçmiş açıklamalarıyla destekledi. Avukat John Deaton, Ripple iddiasında SEC’in kusurlarını açıklıyor John Deaton, bugün attığı bir dizi tweet’te, SEC’in XRP’nin menkul kıymet olduğu iddiasının zayıf yönlerini açıkladı. Deaton ilk olarak ABD […] Yazının devamı için Ripple Lehine Önemli İddia: Kusurlu SEC Olabilir!

Ripple Lehine Önemli İddia: Kusurlu SEC Olabilir!

Ünlü Blockchain avukatı John Deaton, SEC’in Ripple ve XRP’nin bir menkul olduğu iddiasındaki eksiklikleri açıkladı. Twitter’dan yayınladığı uzun bir flood’da, iddiasını SEC başkanı Gensler’in geçmiş açıklamalarıyla destekledi.

Avukat John Deaton, Ripple iddiasında SEC’in kusurlarını açıklıyor

John Deaton, bugün attığı bir dizi tweet’te, SEC’in XRP’nin menkul kıymet olduğu iddiasının zayıf yönlerini açıkladı. Deaton ilk olarak ABD kurumsal finans yönetmeliğinin 2018 tarihli bir hükmünden alıntı yaptı. Bu kural şu ifadeyi içeriyor:

Kripto paranın kendisi basitçe koddur. Ancak, girişimciler tarafından işletmeyi geliştirmek için kullanıcı olmayanlara yapılan bir yatırımın parçası olarak satılma şekli, bu bağlamda bir menkul kıymet olabilir.