Santiment İsim Verdi: Bu 3 Altcoin ‘Fırsat Bölgesine’ Girdi!

On-chain analiz platformu Santiment, önemli bir metriğin 3 altcoin için ‘satın alma sinyalleri’ yaktığını söylüyor. Analizler, piyasanın bir dizi olumsuz gelişme eşliğinde satış baskısı altında olduğu dönemde geldi. Santiment analistleri, birkaç altcoin projesinin gözden kaçtığını söylüyor On-chain analiz platformu yeni bir raporda, Piyasa Değerinin Gerçekleşen Değere (MVRV) oranının altcoin yatırımcıları için satın alma sinyalleri yaktığını […] Yazının devamı için Santiment İsim Verdi: Bu 3 Altcoin ‘Fırsat Bölgesine’ Girdi!

Santiment İsim Verdi: Bu 3 Altcoin ‘Fırsat Bölgesine’ Girdi!

On-chain analiz platformu Santiment, önemli bir metriğin 3 altcoin için ‘satın alma sinyalleri’ yaktığını söylüyor. Analizler, piyasanın bir dizi olumsuz gelişme eşliğinde satış baskısı altında olduğu dönemde geldi.

Santiment analistleri, birkaç altcoin projesinin gözden kaçtığını söylüyor

On-chain analiz platformu yeni bir raporda, Piyasa Değerinin Gerçekleşen Değere (MVRV) oranının altcoin yatırımcıları için satın alma sinyalleri yaktığını söylüyor. Piyasanın çift haneli düşüş yaşadığı son günlerde, MVRV modeli altcoin satın almak için zamanın geldiğini gösteriyor.

Santiment, fiyatların daha da düşebileceğini, ancak mevcut seviyelerin Ocak ayının fırsat bölgeleri olduğunu belirtti. Bahsedilen fırsat bölgesine ulaşmış 3 altcoin projesi şu şu şekilde…

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow