Seversin 18. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Tolga Babasının Çok Hasta Olduğunu Öğreniyor!

Kanal D’nin sevilen dizisi Seversin, 18. yeni bölümüyle 26 eylül pazartesi günü ekrana gelecek. Dizinin son bölümünde; Asya, Tolga’yı tekrar kazanabilmek için bildiklerini konuşur. Tolga, hayatını mahvettiğini düşündüğü babası ile çalışan Asya’yı dinlemek istemez. Onun için çok önemli bir konu olan bu durumda Asya’nın kendi yanında olmasını ister. Asya ise, kendi doğrularının arkasında kalınca Tolga’yı […] The post Seversin 18. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Tolga Babasının Çok Hasta Olduğunu Öğreniyor! appeared first on Magazin Haberleri.

Seversin 18. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Tolga Babasının Çok Hasta Olduğunu Öğreniyor!

Kanal D’nin sevilen dizisi Seversin, 18. yeni bölümüyle 26 eylül pazartesi günü ekrana gelecek. Dizinin son bölümünde; Asya, Tolga’yı tekrar kazanabilmek için bildiklerini konuşur. Tolga, hayatını mahvettiğini düşündüğü babası ile çalışan Asya’yı dinlemek istemez. Onun için çok önemli bir konu olan bu durumda Asya’nın kendi yanında olmasını ister. Asya ise, kendi doğrularının arkasında kalınca Tolga’yı […]

The post Seversin 18. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Tolga Babasının Çok Hasta Olduğunu Öğreniyor! appeared first on Magazin Haberleri.