Sıcak Gelişme: Ünlü Borsa, Bu Altcoin İşlemlerini Durduruyor!

Büyük hacimli kripto para borsası Poloniex, BEP20 stablecoin’lerinde tüm işlemleri durduğunu açıkladı. Duyuru, altcoin piyasasındaki toplu delist haberlerinin ortasında geldi. Poloniex, BSC tabanlı stablecoin’ler için delist kararı aldı Popüler borsa, 23 Kasım’dan itibaren BEP20 (BSC) stablecoin’leri için tüm işlemlerini askıya aldı. Bu kripto para birimlerine piyasanın en büyük stablecoin’leri de dahil olacak. Borsa artık BEP20 […] Yazının devamı için Sıcak Gelişme: Ünlü Borsa, Bu Altcoin İşlemlerini Durduruyor!

Sıcak Gelişme: Ünlü Borsa, Bu Altcoin İşlemlerini Durduruyor!

Büyük hacimli kripto para borsası Poloniex, BEP20 stablecoin’lerinde tüm işlemleri durduğunu açıkladı. Duyuru, altcoin piyasasındaki toplu delist haberlerinin ortasında geldi.

Poloniex, BSC tabanlı stablecoin’ler için delist kararı aldı

Popüler borsa, 23 Kasım’dan itibaren BEP20 (BSC) stablecoin’leri için tüm işlemlerini askıya aldı. Bu kripto para birimlerine piyasanın en büyük stablecoin’leri de dahil olacak. Borsa artık BEP20 üzerinden USDT, USDC, TUSD ve BUSD işlemlerine izin vermeyecek.

Poloniex, BEP20 (BSC) stablecoin’leri için para çekme ve yatırım işlemlerini tamamen askıya alıyor. Borsa kullanıcıları 24 Kasım’dan itibaren ERC20 ve TRC20 ağlarını kullanmak zorunda kalacaklar.

Borsa, çoğu altcoin projesini etkileyecek bu kararı için sebep göstermedi

Poloniex, kullanım koşullarında özellikle şunları belirttiği için kararı hakkında ek sebep göstermedi:

Poloniex, kendi takdirine bağlı olarak bu duyuruyu herhangi bir zamanda ve herhangi bir nedenle önceden haber vermeksizin değiştirme veya değiştirme veya iptal etme hakkını saklı tutar.

Kriptokoin.com olarak gelecek ayrıntıları aktarıyor olacağız.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Yazının devamı için Sıcak Gelişme: Ünlü Borsa, Bu Altcoin İşlemlerini Durduruyor!