Slovenya ve Hırvatistan’da İlk Ciddi Kar Yağışı

Kışın mevsim normallerinin üzerindeki sıcaklıklarda başladığı Slovenya ve Hırvatistan’da mevsimin ilk ciddi kar yağışı gerçekleşti. Slovenya’da bu sabah etkili olan kar yağışı, yarım metreye kadar ulaşan kar kalınlığı nedeniyle bazı yolların kapanmasına ve bazı bölgelerde elektrik kesintilerine neden oldu.Yılbaşına 18 santrigrat dereceye varan sıcaklıklarla giren Hırvatistan’da ise ülkenin iç bölgelerinde kar yağışı bir dizi trafik kazasına neden oldu. The post Slovenya ve Hırvatistan’da İlk Ciddi Kar Yağışı first appeared on Balkan Haber.

Slovenya ve Hırvatistan’da İlk Ciddi Kar Yağışı

Kışın mevsim normallerinin üzerindeki sıcaklıklarda başladığı Slovenya ve Hırvatistan’da mevsimin ilk ciddi kar yağışı gerçekleşti.

Slovenya’da bu sabah etkili olan kar yağışı, yarım metreye kadar ulaşan kar kalınlığı nedeniyle bazı yolların kapanmasına ve bazı bölgelerde elektrik kesintilerine neden oldu.Yılbaşına 18 santrigrat dereceye varan sıcaklıklarla giren Hırvatistan’da ise ülkenin iç bölgelerinde kar yağışı bir dizi trafik kazasına neden oldu.

The post Slovenya ve Hırvatistan’da İlk Ciddi Kar Yağışı first appeared on Balkan Haber.