Tozluyaka 13. Bölüm 3. Fragmanı Yayında! Mavi Başlarına Bir Şey Gelmesinden Korkuyor!

Fox Tv’nin sevilen dizisi Tozluyaka, 13. yeni bölümüyle yarın akşam ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Derya, üzüntü içinde Önder’i arayıp ona Ali’nin her şeyi öğrendiğini söyler. Ali ise Kenan’a, bir babası olduğunu onun da öldüğünü söyler. Berk, Cemre’ye ne yaparsa yapsın onun yanında olacağını söyler. Polisler Cemre’nin koluna kelepçe takıp onu götürür. Tozluyaka 13. bölüm 3. […] The post Tozluyaka 13. Bölüm 3. Fragmanı Yayında! Mavi Başlarına Bir Şey Gelmesinden Korkuyor! appeared first on Magazin Haberleri.

Tozluyaka 13. Bölüm 3. Fragmanı Yayında! Mavi Başlarına Bir Şey Gelmesinden Korkuyor!

Fox Tv’nin sevilen dizisi Tozluyaka, 13. yeni bölümüyle yarın akşam ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Derya, üzüntü içinde Önder’i arayıp ona Ali’nin her şeyi öğrendiğini söyler. Ali ise Kenan’a, bir babası olduğunu onun da öldüğünü söyler. Berk, Cemre’ye ne yaparsa yapsın onun yanında olacağını söyler. Polisler Cemre’nin koluna kelepçe takıp onu götürür. Tozluyaka 13. bölüm 3. […]

The post Tozluyaka 13. Bölüm 3. Fragmanı Yayında! Mavi Başlarına Bir Şey Gelmesinden Korkuyor! appeared first on Magazin Haberleri.