Tycoon Nedir? TYC Ne İşe Yarar?

Tycoon nedir? Tycoon (TYC), kullanıcıların, ünlü yatırımcıların stratejilerini kopyalayıp takip edebildiği bir sosyal ticaret platformudur. Kriptokoin.com olarak bu makalede Tycoon nedir, ne sunar, TYC nedir, ne işe yarar, nasıl alınır gibi yatırımcılar arasında merak konusu olan soruları yanıtladık. Şimdi gelin Blockchain tabanlı bu sosyal ticaret platformunu birlikte inceleyelim. Tycoon nedir? Tycoon temel olarak Blockchain üzerine […] Yazının devamı için Tycoon Nedir? TYC Ne İşe Yarar?

Tycoon Nedir? TYC Ne İşe Yarar?

Tycoon nedir? Tycoon (TYC), kullanıcıların, ünlü yatırımcıların stratejilerini kopyalayıp takip edebildiği bir sosyal ticaret platformudur. Kriptokoin.com olarak bu makalede Tycoon nedir, ne sunar, TYC nedir, ne işe yarar, nasıl alınır gibi yatırımcılar arasında merak konusu olan soruları yanıtladık. Şimdi gelin Blockchain tabanlı bu sosyal ticaret platformunu birlikte inceleyelim.

Tycoon nedir?

Tycoon temel olarak Blockchain üzerine inşa edilen bir sosyal ticaret platformudur. Bu platformda kullanıcılar, favori trader’larını takip edebilmektedir. Bunu yaparak onların portföylerini ve yatırım stratejilerini kopyalama imkânı bulurlar. Tek bir arayüzde portföylerini yöneten yatırımcılar, takip ettikleri trader’ların stratejilerini kopyalayarak, getirilerini maksimize eder. Kripto para piyasası son derece oynak ve karmaşıktır. Birçok farklı faktör, kripto para birimlerinin değerini etkileyebilmektedir. Bu nedenle uzmanların görüşleri son derece önemlidir.

Tycoon, kullanıcıları trader’lar ve takipçiler olarak sınıflandırır. Kullanıcılar, farklı portföylere ait birden fazla API Anahtarı ekleme avantajına sahiptir. Böylece, aynı anda hem takipçi hem de trader olabilirler. Bağlı herhangi bir portföy, bir düğmeyi tıklayarak takipçileri çekmek için yayınlanabilir. Yayınlanan bir portföy, stratejilerin yeniden satılmasını önlemek için başka bir yatırımcıyı takip edemez. Platform aracılığıyla kullanıcılar spot piyasalarına erişim sağlar. Bununla birlikte hesaplarını aynı anda birden fazla Bitcoin borsasına bağlayabilirler.

Tycoon ne sunar?

Ethereum ve BNB Chain üzerinde çalışan Tycoon ile trader’lar, bir dizi avantaj elde eder. İlk olarak platformda yaptıkları şey, normalde yaptıklarının aynısıdır. Bununla birlikte, sadece yatırım yapıp portföylerini paylaşarak ek getiri elde etmeleri mümkündür. Başarılı trader’lar, Blockchain ağında popüler olmaktadır. Bu sayede hem trader hem de takipçi kârını en üst düzeye çıkarmanın benzersiz bir yoluna sahip olur. Takipçiler, en başarılı trader’ların portföylerini kopyalar, bunun karşılığında ise kârlarının bir kısmını trader ile paylaşır.

Bunlara ek olarak Tycoon’u rakiplerinden ayıran çeşitli özellikler de mevcuttur. Buna göre kullanıcılar, bir trader’ı takip ettiklerinde portföylerini kendi ellerinde tutmaya devam ederler. Yani, her ne kadar kopyalasalar da tüm işlemleri tek başlarına yapmakla yükümlüdürler. Herhangi bir üçüncü tarafa ihtiyaçları yoktur. Basit bir tıklamayla takip ederek, seçilen trader’ın tüm portföyünü kopyalama avantajları da mevcuttur. Hem trader hem de takipçi olarak platforma üye olmak ve kullanmak tamamen ücretsizdir.

TYC nedir? Ne işe yarar?

TYC, Tycoon platformunun yerel kripto para birimidir. Bu varlığın ana hedefi, uzun vadeli kullanıcı sadakati yaratmaktır. Ayrıca, topluluğu, ekosisteme katkıları nedeniyle ödüllendirmek için kullanılmaktadır. Platform genişledikçe TYC’nin faydası ve değeri artacaktır. Tycoon’daki artan kullanıcı sayısı, Token için piyasalarda talebin artmasına ve dolaşımdaki arzın azalmasına neden olması beklenmektedir. Kullanıcılar, TYC coin ile staking yapabilmektedir. Bu sayede pasif gelir elde ederken, düşük gas ücreti ödeme vb. VIP özelliklere de erişim sağlarlar.

Tycoon nedir? TYC nasıl alınır?

Tycoon, WhiteBIT, BitGlobal ve Bittrex gibi kripto para borsalarında alınıp satılan bir ERC-20 tokenidir. İlgili yatırımcılar TYC satın almak için bu borsalardan birine katılmalıdır.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Yazının devamı için Tycoon Nedir? TYC Ne İşe Yarar?