Ünlü Kripto Para Balinası: Paranızı Bu 2 Altcoin’e Park Edin!

Son yaşanılanların ardından bazı kripto para birimleri kazanımlar görüyor. Popüler bir kripto para analisti ve balinası, özellikle bu 2 altcoin projesine dikkat çekiyor. Analist, Litecoin’de yaşana son yükseliş hareketinin büyük bir kırılmanın göstergesi olduğunu söyledi. Kripto para balinası ve analisti bu altcoin’lere dikkat çekti Kaleo adı ile tanınan kripto analisti son fiyat hareketliliklerinin ardından açıklamalarda […] Yazının devamı için Ünlü Kripto Para Balinası: Paranızı Bu 2 Altcoin’e Park Edin!

Ünlü Kripto Para Balinası: Paranızı Bu 2 Altcoin’e Park Edin!

Son yaşanılanların ardından bazı kripto para birimleri kazanımlar görüyor. Popüler bir kripto para analisti ve balinası, özellikle bu 2 altcoin projesine dikkat çekiyor. Analist, Litecoin’de yaşana son yükseliş hareketinin büyük bir kırılmanın göstergesi olduğunu söyledi.

Kripto para balinası ve analisti bu altcoin’lere dikkat çekti

Kaleo adı ile tanınan kripto analisti son fiyat hareketliliklerinin ardından açıklamalarda bulundu. Analiste göre, Litecoin’in son yükselişi “gerçek yükseliş” bir yükseliş gibi görünmektedir. Kaleo’ya göre bu “LTC sağlam bir yükseliş için çok gecikti”. Ayrıca Kaleo, “Litecoin bitmedi” diyerek bir tweet paylaşım yaptı.

Kripto para balinası ve analisti olan Kalo, LTC’nin düşüş yaşadığı uzun dönemlere sahip olduğunu söyledi. Bunun yanı sıra “diğer altcoin’ler düşüş eğilimindeyken” hızlı bir yükselişin gelebileceğini aktarmaktadır. Analiste göre, Dogecoin (DOGE) ve LTC’nin boğa koşuları sırasında her zaman “sıkıcı olduğunda satın alınan” altcoin’ler olduğunu söylüyor. Çünkü Kaleo, bu kripto para birimlerinin yükseldiğini söyledi:

Sabırlı olun, çok büyük bir yükseliş geliyor. Yükselişin ardından satış yapmak sizlerin seçimi.

Litecoin kısa süre önce piyasa değeri açısından Solana SOL’u geride bıraktı. Her iki altcoin’in fiyatı, kripto para borsası FTX’te yaşanan kriz döneminde düştü.

Kaleo, daha öncede DOGE için tahminde bulunmuştu

Kriptokoin.com olarak bildirdiğimiz gibi; ünlü kripto balinası, en büyük 20 ETH tabanlı altcoin ve DOGE için ralli beklediğini aktarmıştı. Analist FTX krizi yaşanmadan birkaç gün önce DOGE ve MATIC için öngörülerini paylaştı. Piyasa Kasım başında yatay hareketine devam ediyordu. Dogecoin ve Polygon’un ise teknik göstergelere göre yükseliş yaşaması muhtemel. Kaleo, 7 Kasım’da Dogecoin’in 0.13 dolar seviyesinde konsolide olduğunu belirtti. Ayrıca o dönem meme coin projesi DOGE’un yüzde 50’den fazla yükseliş yaşayacağını paylaştı:

Yavaş ancak istikrarlı bir temel yükseliş eğilimine dönüyor. Baktığımızda bu bölgede 0,20 doların üzerinde sağlam altyapıya sahip bir yükseliş arıyorum.

Tüm bunların yanı sıra Kaleo, Polygon ekosisteminin altcoin’i MATIC’ide takip ettiğini belirtti. MATIC fiyatının 1 dolar üzerine çıkacağını öngören analist hareketliliği doğru şekilde tahmin etti. Sonuç olarak MATIC fiyatı 7 Kasım tarihinde 1.27 dolara çıktı. Analist, 1 doların üzerinde bir yükseliş olacağını söylemişti:

MATIC yüksek seviyelere yaklaşıyor. 1 doların altında yer alan MATIC fiyatı yükselişe geçecek. Ayrıca şu anda çok uygun olduğunu hatırlatmak için bir kez daha yazıyorum. Bu flama formasyonun üzerindeki bir kırılma gerçekleşirse ralli yaşanacaktır.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Yazının devamı için Ünlü Kripto Para Balinası: Paranızı Bu 2 Altcoin’e Park Edin!