Valorant’tan Çıkış Nasıl Yapılır?

Farklı bir bilgisayarda veya farklı bir hesaptaysanız ve Valorant’tan çıkış yapmak istiyorsanız, çıkış düğmesinin gri olduğunu ve üzerinde bir kilit olduğunu görebilirsiniz. Valorant oyuncuları, Valorant’tan çıkmalarına izin vermeyen garip bir hata yaşıyor. Oyuncular genellikle bir veya iki maç oynadıktan sonra oyundan “Çıkış” yaparlar. Ancak, Valorant’ta alternatif hesabınıza geçmek istiyorsanız, bunu yapmadan önce çıkış yapmanız gerekecektir. …

Valorant’tan Çıkış Nasıl Yapılır?

Farklı bir bilgisayarda veya farklı bir hesaptaysanız ve Valorant’tan çıkış yapmak istiyorsanız, çıkış düğmesinin gri olduğunu ve üzerinde bir kilit olduğunu görebilirsiniz.

Valorant oyuncuları, Valorant’tan çıkmalarına izin vermeyen garip bir hata yaşıyor.

Oyuncular genellikle bir veya iki maç oynadıktan sonra oyundan “Çıkış” yaparlar. Ancak, Valorant’ta alternatif hesabınıza geçmek istiyorsanız, bunu yapmadan önce çıkış yapmanız gerekecektir.

Ne yazık ki, Valorant’tan çıkış yapmaya çalışanlar, istemcide “Çıkış Yap ve Çık” düğmesinin grileştiği bir hatayla karşılaşıyorlar.

Bunun olmasının birkaç nedeni var, ancak düzeltmek ve Valorant’tan çıkış yapmak oldukça kolay.

Valorant Oturumu Kapat ve Çık Neden Kilitli?

Valorant'tan Çıkış Nasıl Yapılır?

Valorant hesaptan çıkış yapmak için diğer Riot Games uygulamalarını kapatın” sorunun nedeni, muhtemelen Riot İstemcisinden çalışan başka oyunlarınız olmasıdır. Ancak, oynadığınız tek oyun Valorant ise, bu bir hatadır.

Valorant’a tıkladığınızda Riot İstemcisi çalışır ve muhtemelen Valorant’ı her açtığınızda onu çalıştırdığınızı bilmiyorsunuzdur; hata Riot İstemcisi ile ilgilidir.

Valorant’ın Windows’ta çökmesini gidermenin yanı sıra, isteyeceğiniz en son şey, düzeltilmesi gereken başka bir hatadır, bu yüzden bu sorunu hızlı bir şekilde nasıl çözebileceğiniz aşağıda açıklanmıştır.

Valorant’tan Çıkış Nasıl Yapılır?

Valorant oturumunu kapatmak için, Riot İstemcisini bulup açmanız yeterlidir.

  1. Win+S tuşlarına basın ve açılan aram ekranına “Riot İstemcisi”yazarak çıkan sonucu açın
  2. Sağ üstteki kare siluet simgesini ve ardından oturumu kapat düğmesini tıklayın.

Valorant'tan Çıkış Nasıl Yapılır?

Bu hala işe yaramazsa, bilginiz dışında arka planda çalışmaya devam eden Riot Games ürünleri için görev yöneticinizi kontrol edin.

Her şey başarısız olursa, bilgisayarınızı yeniden başlatın, Riot İstemcisini açın ve Valorant’tan değil oradan çıkış yapın. Bilgisayarınızı yeniden başlatmak, oturumu kapatmanızı engelleyebilecek tüm programları sonlandıracaktır.

Oturum kapatma hatası, birçok oyuncuyu bir süredir rahatsız ediyor, ancak bazen gerçekten arka planda çalışan bir program oluyor. Bir oyunu kapatırken bile programı düzgün bir şekilde sonlandırmayabilir ve görev yöneticinizde kalabilir.

İnatçı programları sonlandırmak ve sonunda Valorant hesapları arasında geçiş yapmanızı sağlamak için bilgisayarınızı yeniden başlatmak her zaman iyi bir fikirdir.

5/5 - (1 vote)