Yargı 36. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Ceylin Bıçağı İstenilen Yere Götürüyor!

Kanal D’nin büyük bir ilgiye izlenen dizisi Yargı, 36. yeni bölümüyle yarın akşam ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Ilgaz, Neva cinayetiyle Ceylin’in bir ilgisi olduğunu öğrendikten sonra durumu Eren’e anlatır. Daha sonra Ilgaz, Ceylin’in bu olayla ilgisini bulmak için gizli bir operasyon yürütmeye başlar. Laçin’in, Yekta’nın eve geldiğini hemen Ceylin’e haber verir. Ceylin hemen, Laçin’in […] The post Yargı 36. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Ceylin Bıçağı İstenilen Yere Götürüyor! appeared first on Magazin Haberleri.

Yargı 36. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Ceylin Bıçağı İstenilen Yere Götürüyor!

Kanal D’nin büyük bir ilgiye izlenen dizisi Yargı, 36. yeni bölümüyle yarın akşam ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Ilgaz, Neva cinayetiyle Ceylin’in bir ilgisi olduğunu öğrendikten sonra durumu Eren’e anlatır. Daha sonra Ilgaz, Ceylin’in bu olayla ilgisini bulmak için gizli bir operasyon yürütmeye başlar. Laçin’in, Yekta’nın eve geldiğini hemen Ceylin’e haber verir. Ceylin hemen, Laçin’in […]

The post Yargı 36. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Ceylin Bıçağı İstenilen Yere Götürüyor! appeared first on Magazin Haberleri.