Zonguldak'ta cinsel istismar | Ekip otosundan atlayan zanlılardan biri öldü

Zonguldak'ta 2 yaşındaki Nisa Nur'un cinsel istismar sonucu ölümü soruşturmasında gözaltına alınan 2 zanlı, emniyete götürülürken ekip otosundan atladı. Zanlılardan biri öldü, diğeri ise ağır yaralandı.Soruşturmada 5 zanlı tutuklanmıştı. Olayla ilişkisi olduğu değerlendirilen 2 kişi için daha yakalama kararı çıkarıldı. Zanlılar İstanbul'da gözaltına alındıktan sonra Zonguldak emniyetine götürülürken Kocaeli'de araçtan atladılar.Zanlıların ikisi de ağır yaralandı. Biri kaldırıldığı hastanede yaşamını yitirdi. Diğerinin tedavisi sürüyor. Zanlıların araçtan atlamasıyla ilgili soruşturma başlatıldı. Ekip otosundaki 2 polis ve 1 bekçi tutuklandı.

Zonguldak'ta cinsel istismar | Ekip otosundan atlayan zanlılardan biri öldü
Zonguldak'ta cinsel istismar | Ekip otosundan atlayan zanlılardan biri öldü

Zonguldak'ta 2 yaşındaki Nisa Nur'un cinsel istismar sonucu ölümü soruşturmasında gözaltına alınan 2 zanlı, emniyete götürülürken ekip otosundan atladı. Zanlılardan biri öldü, diğeri ise ağır yaralandı.

Soruşturmada 5 zanlı tutuklanmıştı.

Olayla ilişkisi olduğu değerlendirilen 2 kişi için daha yakalama kararı çıkarıldı. Zanlılar İstanbul'da gözaltına alındıktan sonra Zonguldak emniyetine götürülürken Kocaeli'de araçtan atladılar.

Zanlıların ikisi de ağır yaralandı. Biri kaldırıldığı hastanede yaşamını yitirdi. Diğerinin tedavisi sürüyor.

Zanlıların araçtan atlamasıyla ilgili soruşturma başlatıldı. Ekip otosundaki 2 polis ve 1 bekçi tutuklandı.